Tavistock Hotel

48-55 TAVISTOCK SQUARE, WC1H 9EU Londyn, Wielka Brytania

  • Do 3 osób
  • Do 21 m²
  • Sypialnie: 1
  • Parking

Na stronie Tavistock Hotel możesz obejrzeć zdjęcia, zapoznać się z pokojami oraz sprawdzić ceny i dostępność. Obiekt oferuje bezpłatne Wi-Fi, taras oraz parking. Do centrum jest 1,94 km.

Tavistock Hotel znajduje się w miejscowości Londyn. Obiekt znajduje się 610 m od British Museum. Camley Street Natural Park znajduje się 1,1 km od hotelu.

Wśród dostępnych pokoi metraż sięga 21 m². Największy pokój mieści maksymalnie trzy osoby i ma jedną sypialnię.

Niektóre pokoje mają widok na ogród. Pokoje mają prywatną łazienkę. Można też korzystać z parkingu i tarasu. Recepcja działa przez całą dobę.

Odległości do wybranych miejsc

Dworzec kolejowy Euston Station600 m
Lotnisko Londyn City14 km
Petrie Museum of Egyptian Archeology370 m
Barnsbury Wood2,1 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~481 zł

Wybór pokoi

Pokój dwuosobowy typu Standard

  • prywatna łazienka
  • serwisy streamingowe
  • zestaw do kawy i herbaty

2 osoby19 m²prywatna łazienka

Tavistock Hotel - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • parking
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • restauracja
  • bar
  • codzienne sprzątanie
  • taras

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–2 lat · bezpłatnie

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

Jest to obiekt bezgotówkowy.

Płatności gotówką nie są akceptowane.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Goście poniżej 18. roku życia mogą zameldować się wyłącznie z rodzicem lub oficjalnym opiekunem.

Języki
  • angielski
  • hiszpański
  • niderlandzki
  • portugalski
  • RO
  • UK
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Tavistock Hotel na mapie: Londyn

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Tavistock Hotel”?

Zameldowanie: od 14:00. Wymeldowanie: do 11:00.

Czy Tavistock Hotel oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Tavistock Hotel” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Tavistock Hotel”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 3 osoby.

Czy Tavistock Hotel ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Czy Tavistock Hotel ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Jak daleko od obiektu „Tavistock Hotel” znajduje się Russell Square?

Russell Square znajduje się 330 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Tavistock Hotel” znajduje się najbliższe lotnisko?

Port lotniczy Londyn-City znajduje się 12,8 km od obiektu.

Opinie o Tavistock Hotel

Średnia ocena z 13 782 opinii na Booking.com to 8,2/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Tavistock Hotel. Dodaj swoją na findbookingdeals.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10