St Martins Lane London

45 St Martin's Lane, WC2N 4HX Londýn, Velká Británie

  • Až pro 4 hosty
  • Až 93 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1
 

St Martins Lane London má průměrné hodnocení hostů 8,6/10 (3 440 hodnocení). Do centra je to 339 m. Na místě ubytování nabízí bezplatné Wi-Fi, pobyt s domácími mazlíčky a restauraci.

V londýnském Covent Garden stojí hotel St Martins Lane London s 5 hvězdičkami. Interiéry navrhl Philippe Starck.

Pokoje a vybavení

Pokoje mají klimatizaci, minibar a příslušenství pro přípravu čaje a kávy. K dispozici je TV s plochou obrazovkou a zvukotěsné stěny. Výhled míří na město. V koupelně je vana nebo sprcha a fén. Vybraná apartmá mají také posezení a psací stůl.

Služby a vybavení

Hotel má fitness centrum a nabízí bezplatné zapůjčení jízdních kol. K dispozici je pokojová služba, bar a restaurace. Součástí je také nepřetržitá recepce a nabíjecí stanice pro elektromobily.

Dostupnost a okolí

Stanice metra Leicester Square je od hotelu 200 m. Nádraží Charing Cross leží 350 m odtud. Letiště London City je vzdálené 13 km.

Okolí

  • Britské muzeum - 1,1 km
  • Churchillovy válečné místnosti - 1,2 km
  • Park St James's - 1,2 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~7 294 Kč

Nabídka pokojů

Ateliérový apartmán

Ubytuje až 4 osoby a má rozlohu 93 m². Vybavení: postel king-size a klimatizace.

St Martins Lane London - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Parkování v areálu
  • Klimatizované pokoje
  • nekuřácké pokoje
  • Přítomnost domácích mazlíčků povolena
  • restaurace
  • bar
  • Každodenní úklid

Pravidla pobytu

Příjezd

  • Od

Odjezd

  • Do

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Please note a valid credit card is required at check-in to pre-authorise the room and for any additional charges.

Please note that the same card used to make the booking online must also be provided on check-in.

Please note, guests can book a personal trainer and classes for an additional charge at gym.

The complimentary gym kit laundry service is for a maximum of 3 items a day.

18+ can access to gym and book a personal trainer and classes for an additional charge at gym.

When booking more than 9 rooms, different policies and additional supplements may apply.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „St Martins Lane London“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 12:00.

Je u objektu „St Martins Lane London“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „St Martins Lane London“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je St Martins Lane London určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 4 hosty.

Má St Martins Lane London restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování je restaurace.

Nabízí St Martins Lane London bezbariérové vybavení?

Alespoň jedna možnost ubytování má sprchový kout bez prahu.

Kde se nachází St Martins Lane London?

Ubytování se nachází ve městě Londýn.

St Martins Lane London na mapě: Londýn

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování St Martins Lane London

Průměrné hodnocení z 3 440 recenzí na Booking.com je 8,6/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O St Martins Lane London zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na findbookingdeals.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10