Royal Greenwich Hospitality

67 Azof Street, SE10 0EG Londyn, Wielka Brytania

  • Do 3 osób
  • Do 40 m²
  • Sypialnie: 1

Strona obiektu Royal Greenwich Hospitality pozwala obejrzeć zdjęcia, zapoznać się z pokojami oraz sprawdzić ceny i dostępność. Centrum znajduje się 9,43 km od obiektu. Obiekt udostępnia pokoje rodzinne oraz bezpłatne Wi-Fi.

Royal Greenwich Hospitality oferuje noclegi w miejscowości Londyn. Obiekt znajduje się 1,1 km od Queen's House. Greenwich Peninsula Ecology Park znajduje się 950 m od pensjonatu.

Wśród dostępnych pokoi największy pokój ma 40 m², mieści maksymalnie trzy osoby i ma jedną sypialnię. Pokoje mają prywatną łazienkę. Niektóre pokoje mają pralkę. W czasie pobytu można korzystać z ogrodu i bezpłatnego Wi-Fi.

Odległości do wybranych miejsc

Park Greenwich1,5 km
O2 Arena1,9 km
Stacja kolejowa w Blackheath3,4 km
Stacja metra Canada Water5,8 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Wybór pokoi

Pokój trzyosobowy

  • prywatna łazienka
  • pralka
  • wyciszenie

3 osoby40 m²prywatna łazienka

Royal Greenwich Hospitality - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • ogród

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Języki
  • angielski
  • francuski
  • HI
  • włoski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Royal Greenwich Hospitality na mapie: Londyn

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Royal Greenwich Hospitality”?

Zameldowanie: od 14:00. Wymeldowanie: od 08:00 do 11:00.

Czy w obiekcie „Royal Greenwich Hospitality” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Royal Greenwich Hospitality”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 3 osoby.

Czy Royal Greenwich Hospitality ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się Royal Greenwich Hospitality?

Obiekt znajduje się w miejscowości Londyn.

Jak daleko od obiektu „Royal Greenwich Hospitality” znajduje się Island Gardens?

Island Gardens znajduje się 1,1 km od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Royal Greenwich Hospitality” znajduje się najbliższe lotnisko?

Port lotniczy Londyn-City znajduje się 3,7 km od obiektu.

Opinie o Royal Greenwich Hospitality

Średnia ocena z 82 opinii na Booking.com to 9,5/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Royal Greenwich Hospitality. Dodaj swoją na findbookingdeals.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10