Park Plaza London Waterloo

6 Hercules Road, SE1 7DP Londyn, Wielka Brytania

  • Do 4 osób
  • Do 50 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Basen

Park Plaza London Waterloo zapewnia gościom bar, centrum fitness oraz sprzęt do grillowania. Do centrum jest stąd 1,4 km. Tutaj można obejrzeć zdjęcia, sprawdzić dostępne pokoje oraz ceny i dostępność.

Park Plaza London Waterloo znajduje się w miejscowości Londyn. Odległość do Imperial War Museum London wynosi 440 m. Camley Street Natural Park leży 4,2 km od hotelu.

Wśród dostępnych pokoi metraż sięga 50 m². Największy pokój mieści maksymalnie cztery osoby i ma jedną sypialnię.

Pokoje mają prywatną łazienkę i klimatyzację. Można też korzystać z basenu, centrum spa i sauny.

Odległości do wybranych miejsc

  • Lambeth Palace540 m
  • Barnsbury Wood4,8 km
  • London Aquarium600 m
  • Adelaide Nature Reserve6 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~682 zł

Wybór pokoi

Pokój typu Superior z łóżkiem typu king-size

  • prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • wyciszenie

2 osoby22 m²prywatna łazienka

Park Plaza London Waterloo - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • parking na miejscu
  • klimatyzacja
  • basen
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • restauracja
  • bar

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–3 lat · bezpłatnie

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

Właściciel karty kredytowej użytej do dokonania rezerwacji musi być obecny podczas zameldowania i okazać ważny dowód tożsamości ze zdjęciem.

Obiekt nie akceptuje płatności metodą płatności należącą do osoby trzeciej.

W przypadku rezerwacji grupowych obejmujących ponad 9 pokoi obowiązują inne zasady działalności obiektu.

Obiekt może także pobrać przedpłatę.

Po otrzymaniu takiej rezerwacji personel obiektu odpowiedzialny za rezerwacje grupowe skontaktuje się z Gośćmi.

Goście podróżujący z rodziną proszeni są o dodanie dzieci do rezerwacji, aby personel obiektu mógł odpowiednio przygotować opcję zakwaterowania.

Dzieci mogą korzystać z basenu tylko w godzinach 08:00–20:00.

Dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc postojowych, które można zarezerwować za pośrednictwem Just Park.

Aby zarezerwować miejsce postojowe, zarezerwuj je tutaj: https://www.justpark.com/uk/parking/london/s/6-hercules-road-london-se1-7dp/

Należy pamiętać, że hotel znajduje się w strefie płatnego wjazdu do centrum Londynu.

Za uregulowanie opłaty za wjazd do strefy płatnego parkowania odpowiada właściciel pojazdu.

Goście, którzy planują przyjazd z psem, są proszeni o wcześniejszy kontakt z personelem obiektu.

Za pobyt każdego psa pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 25 GBP za dzień.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Goście poniżej 18. roku życia mogą zameldować się wyłącznie z rodzicem lub oficjalnym opiekunem.

Języki
  • angielski
  • hiszpański
  • francuski
  • włoski
  • portugalski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Park Plaza London Waterloo na mapie: Londyn

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Park Plaza London Waterloo”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: do 12:00.

Czy Park Plaza London Waterloo oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Park Plaza London Waterloo” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Czy Park Plaza London Waterloo ma basen?

Goście mają dostęp do basenu.

Czy Park Plaza London Waterloo oferuje spa lub centrum wellness?

Na miejscu dostępne są udogodnienia spa lub wellness.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Park Plaza London Waterloo”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Jak daleko od obiektu „Park Plaza London Waterloo” znajduje się Lambeth North?

Lambeth North znajduje się 110 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Park Plaza London Waterloo” znajduje się najbliższe lotnisko?

Port lotniczy Londyn-City znajduje się 11,6 km od obiektu.

Opinie o Park Plaza London Waterloo

Średnia ocena z 14 796 opinii na Booking.com to 8,2/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Park Plaza London Waterloo. Dodaj swoją na findbookingdeals.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10