Luxurious Apartment with Patio in Covent Garden

158 Drury Lane 2, WC2B 5QG Londyn, Wielka Brytania

  • Do 5 osób
  • Do 42 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 2

Luxurious Apartment with Patio in Covent Garden oferuje taras, parking oraz klimatyzację. Tutaj można obejrzeć zdjęcia, sprawdzić dostępne pokoje oraz ceny i dostępność. Odległość od centrum wynosi 910 m.

Luxurious Apartment with Patio in Covent Garden oferuje noclegi w miejscowości Londyn. Apartament ma kuchnię i pralkę. Goście mogą korzystać z parkingu, tarasu i ogrodu. Theatre Royal przy Drury Lane leży 260 m od apartamentu. Odległość do Camley Street Natural Park wynosi 2,3 km.

Obiekt ma 42 m² powierzchni i do dwóch sypialni. Może w nim nocować maksymalnie pięć osób. Dwie sypialnie mają łóżko pojedyncze i łóżko podwójne.

Odległości do wybranych miejsc

  • Opera Royal Opera House300 m
  • Teatr Lyceum500 m
  • Lotnisko Londyn City13 km
  • Lyceum Theatre410 m

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Wybór pokoi

Apartament z 2 sypialniami, balkonem i tarasem

  • prywatna łazienka
  • kuchnia
  • balkon

5 osób42 m²prywatna łazienka

Luxurious Apartment with Patio in Covent Garden - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • parking
  • klimatyzacja
  • całkowity zakaz palenia
  • taras
  • ekspresowe zameldowanie i wymeldowanie
  • przechowalnia bagażu

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Obiekt może wymagać depozytu w wysokości 1,700.00 GBP.

Metoda płatności za depozyt: cash.

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–4 lat

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Przed przyjazdem trzeba zapłacić wymaganą przedpłatę przelewem.

Po rezerwacji personel obiektu przekaże gościom szczegółowe informacje.

Goście poniżej 18. roku życia mogą zameldować się wyłącznie z rodzicem lub oficjalnym opiekunem.

Obiektem zarządza osoba prywatna.

Język
  • angielski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Luxurious Apartment with Patio in Covent Garden na mapie: Londyn

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Luxurious Apartment with Patio in Covent Garden”?

Zameldowanie: od 15:00 do 22:00. Wymeldowanie: do 10:00.

Czy Luxurious Apartment with Patio in Covent Garden oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Luxurious Apartment with Patio in Covent Garden” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Luxurious Apartment with Patio in Covent Garden”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 5 osób.

Czy Luxurious Apartment with Patio in Covent Garden ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Gdzie znajduje się Luxurious Apartment with Patio in Covent Garden?

Obiekt znajduje się w miejscowości Londyn.

Jak daleko od obiektu „Luxurious Apartment with Patio in Covent Garden” znajduje się Covent Garden?

Covent Garden znajduje się 240 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Luxurious Apartment with Patio in Covent Garden” znajduje się najbliższe lotnisko?

Port lotniczy Londyn-City znajduje się 12,2 km od obiektu.

Opinie o Luxurious Apartment with Patio in Covent Garden

Średnia ocena z 186 opinii na Booking.com to 10/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Luxurious Apartment with Patio in Covent Garden. Dodaj swoją na findbookingdeals.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10