London Marriott Hotel Regents Park

128 King Henry's Road, NW3 3ST Londýn, Velká Británie

  • Až pro 4 hosty
  • Až 40 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Bazén

Hosté hodnotí London Marriott Hotel Regents Park 8,3/10 (2 661 hodnocení). Vzdálenost do centra je 4,85 km. Ubytování nabízí mimo jiné klimatizaci, fitness centrum a restauraci.

London Marriott Hotel Regents Park je čtyřhvězdičkový hotel v Londýně, ve čtvrti Swiss Cottage v Camdenu.

Pokoje

Pokoje mají klimatizaci, minibar a LCD TV s placenými filmy. Většina má balkon. K dispozici jsou varianty s manželskou postelí King i se dvěma manželskými postelemi. Větší pokoje doplňuje obývací prostor. Některá apartmá mají terasu, výhled na město a kuchyňský kout.

Vybavení objektu

Ve společných prostorách je bezplatné Wi-Fi. K dispozici je krytý bazén. Hotel má také fitness centrum a parní saunu. Součástí je restaurace, bar a snídaně. Parkovat lze v parkovací garáži.

Umístění a doprava

Stanice metra Swiss Cottage je vzdálená 450 m. Letiště London City leží 17 km od hotelu.

Co navštívit v okolí

  • Madame Tussauds - 2,9 km
  • Britské muzeum - 4,8 km
  • Hyde Park - 5 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~4 794 Kč

Nabídka pokojů

Rohové apartmá s 1 ložnicí, terasou a přístupem vstup do M Club lounge

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • balkon

4 osoby40 m²vlastní koupelna

London Marriott Hotel Regents Park - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Parkování v areálu
  • Klimatizované pokoje
  • Plavecký bazén
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké
  • restaurace
  • bar

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Hotel je situován mimo zónu, kam vozidla smí jen za poplatek.

Upozorňujeme, že v ceně přistýlek není zahrnutá snídaně, která bude účtována zvlášť v hotelu.

Upozorňujeme, že dětem do 16 let není povolený vstup do Executive Lounge.

Ubytování se snídaní v ceně zahrnuje snídani pro 2 dospělé a 2 děti (ve věku 5 let a mladší).

Předprodej: Vezměte prosím na vědomí, že hosté musí při check-inu předložit kreditní/debetní kartu použitou k provedení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „London Marriott Hotel Regents Park“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 12:00.

Je u objektu „London Marriott Hotel Regents Park“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „London Marriott Hotel Regents Park“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Má London Marriott Hotel Regents Park bazén?

Hosté mohou využívat bazén.

Má London Marriott Hotel Regents Park wellness nebo spa?

Na místě je k dispozici wellness nebo spa.

Pro kolik hostů je London Marriott Hotel Regents Park určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 4 hosty.

Má London Marriott Hotel Regents Park restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování je restaurace.

Nabízí London Marriott Hotel Regents Park vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

London Marriott Hotel Regents Park na mapě: Londýn

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování London Marriott Hotel Regents Park

Průměrné hodnocení z 2 661 recenzí na Booking.com je 8,3/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O London Marriott Hotel Regents Park zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na findbookingdeals.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10